+ 86-513 81901596-

Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Produkt>Helmetë saldimi>Maska e saldimit

NA KONTAKTONI

+ 86 18352683591-

mx200955

+ 86-513 81901596-

[email mbrojtur]

Parku Industrial Hugang, Xindian Town Rudong, Jiangsu

Shiko më shumë +
  • https://www.js-mexin.com/upload/product/1568017632279878.jpg
  • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605146031483690.jpg
  • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605146031797248.jpg

Mexin Maskë saldimi automatike për ndryshimin e dritës e bërë nga lëkura e lopës

E shkëlqyeshme për TIG MIG MMA, Aplikime Plasma me Karakteristikë bluarjeje.

Madhësia e shikimit super të madh "90 mm * 34 mm" me 2 sensorë premium

Qartësi më e mirë, pamje e vërtetë e ngjyrave 1/1/1/3 Qartësi optike

Jetëgjatësia e rritur e baterisë 

Rehati superiore me shiritin e kokës në stilin e rrotullimit 

Pyes
  • Përshkrim

  • Specifikimet teknike

  • Packaging & Shipping

  • hetim

PËRSHKRIMI

Azhurnimi i True Color Technology në helmetat e saldimit Mexin-përmirëson shikimin dhe zvogëlon lodhjen e syve duke minimizuar ngjyrosjen tradicionale të gjelbër të gëlqeres në ekranin e pamjes së përkrenares.


Specifikimet teknike

C Qartësi më e mirë, Pamje reale e ngjyrave

Tani mund të bëni një pamje të mirë edhe më të mirë.

Upgrading the welding helmet with true color technology preserves the existing 1/1/1/3 optical

clarity rating , but improves visibility by reducing the lime green tint.

. Vizion i gjerë

True Color technology enables you to not only see better , but also see more .

The “90mm*34mm”large viewing area gives you a full range of vision in relation to the welding

area , which Enhances operator control.

Band Shirit i rehatshëm i kokës 

Shiriti i kokës me jastëk të madhësisë së rehatisë siguron rregullim të gjerë, cilësime dhe mbështetje të përmirësuar për një përshtatje dhe komoditet më të mirë.
Packaging & Shipping

Paketim 

një

1 hel përkrenare dhe e saj 

   shirit dekorativ

2) Paketoni helmetën me qese plastike3 ie Shtrihuni kuti me ngjyra të sheshta 20 në fund të kartonave4) Vendosni në udhëzime 205) Vendosni helmet e saldimit me 20 dhe shiritat e kokës në kutinë e paketimitPaketimi 6:: (725mm × 485mm × 430mm
Vërejtje reduction Reduktimi i vëllimit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimin një (e vjetër)

Paketim 

dy


1 hel përkrenare dhe e saj 

   shirit dekorativ

2) Paketoni përkrenaren me të 

   qese plastike

3) Vendosni udhëzimet 16 në kutinë e paketimit4) Vendosni helmetat e saldimit dhe shiritat e saldimit 16 në kutinë e paketimit

Paketimi 5: 540 540mm × 310mm × XNUMXmm

GW : 8Kg NW : 11Kg


Vërejtje - Kjo mënyrë e paketimit nuk ka kuti me ngjyra.

Paketim


Tre


1) Paketoni saldimin 

përkrenare me qese plastike

2) Vendosni udhëzimet 

 kutia e ngjyrave

3) Vendosni përkrenaren e saldimit të mbushur mirë me qese plastike në kutinë e ngjyrave4) Vendosni Gjashtë Gjendjet e saldimit të mbushura mirë në paketimin e jashtëmPaketimi 5:: (740mm × 345mm × 490mm
Vërejtje: Reduktimi i vëllimit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimin tre (i vjetër)
HETIM
NA KONTAKTONI