+ 86-513 81901596-

Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Produkt>Lente për Filterin e Helmetës së Saldimit

NA KONTAKTONI

+ 86 18352683591-

mx200955

+ 86-513 81901596-

[email mbrojtur]

Parku Industrial Hugang, Xindian Town Rudong, Jiangsu

Shiko më shumë +
  • https://www.js-mexin.com/upload/product/1568106556179191.jpg
  • https://www.js-mexin.com/upload/product/1568106556874554.jpg

LY800C 4 Sensorë harku Pamje të madhe 100 * 67 mm Lente me Filtër Saldimi Automatik për Errësim

Pyes
  • Përshkrim

  • hetim

PËRSHKRIMI
  • Kristali i lëngshëm i një cilësie të lartë, veshja optike dhe mbrojtja për mbrojtjen e rrezeve ultravjollcë dhe infra të kuqe janë miratuar për të mbrojtur operatorin e saldimit nga dëmtimi nga rrezet e dëmshme si rrezet ultravjollcë, rrezet infra të kuqe etj.
  • Valvula e dritës kristal të lëngshme përvetëson teknologjinë krejt të re të ndryshimit automatik të dritës së kontrolluar nga drita. LCD multimedia dhe xhami i veshur në mënyrë efektive të ndaluar rrezet ultravjollcë dhe infra të kuqe dhe le dritën e dukshme përmes lehtësisht në mënyrë që të mbrojë sytë e operatorit, dhe t'i mundësojë atij që vëzhgoni qartë objektin e saldimit, duke zvogëluar kështu saldimin e përsëritur, dhe përmirësoni efikasitetin.
  • Dizajni origjinal i teknologjisë së transformimit automatik të përdorur në qark kontrollues bën të mundur që syze të jenë në gjendje të ndryshojnë dritën e fortë në dritën e errët. Si rezultat, ajo mund të mbrojë formën e syve tanë duke u dëmtuar nga harku i papritur.
  • Dizajni origjinal për ndërprerësin Ndërhyrjes shmang që të mos shohim qartë objektin e saldimit për shkak të rrethinës komplekse aty pranë.

Filtrat e dyfishtë shmangin UV / IR të dëmshëm dhe sytë që dëmtojnë dritën e fortë në rastin e oftalmisë elektrike.

Predha PP mbron fytyrën tonë nga shpërndarjet dhe materialet e dëmshme gjatë saldimit, duke zvogëluar mundësinë e dëmtimit.

Rrjedha e ajrit të freskët, efektiv në zvogëlimin e lëshimit të gazit të dëmshëm dhe pluhurit të saldimit dhe dëmtimeve të tjera të trupit për të parandaluar shfaqjen e pneumokoniozës profesionale.

Materiali polimer, forca e lartë, rrjedhja e dritës është më e përshtatshme për trendin aktual dhe përshtatjen e shumëllojshmërisë në një larmi ambientesh pune.

GJ800C
Klasa optike1 / 1 / 1 / 2
Madhësia e filtrit133 * 114 * 10mm
Zona aktive e shikimit100 * 67mm
Hija e dritësDIN4
Hije e errëtDIN5 ~ 9 / 9 13 ~
Kontrolli i hijesNdryshore e jashtme
Koha e ndërrimit 1 / 10000S
Rregullimi i ndjeshmërisëKontrolli pa hap
Koha e Vonimit0.1S ~ 0.8S
Furnizimi me energji elektrikeLi-bateri & Diellore
Kapaciteti i vlerësuar i baterisë Li600mAh
Bateri e zëvendësueshmePo
Temperatura e punës-5 ℃ ~ + 55 ℃
Ruajtja e temperaturës-20 ℃ ~ + 65 ℃
Amperazhi i ulët TIG i vlerësuar≥5amps
Sensori i harkut4
Materiali i maskësPA / PP
Mbrojtja UV / IR DIN16
ProvëPo
Bateri e uletPo
bluajPo
PresPo
LEDjo
HETIM
NA KONTAKTONI