+ 86-513 81901596-

Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Lajme

Meixin-Ftesë për Ekspozitën gjermane A + A

KOHA: 2019-10-07 HITS: 79

Të nderuar të gjithë:

Si jeni!

 

I'd like to invite all you come and have a look at Duesseldorf (German A+A Exhibition) ,   NOV.5--NOV.8  2019

We'll show you our new designs and give you best price. and Pls kindly note our booth No. 11J41-3.

Ne mezi presim t'ju shohim atje ~ 

Faleminderit dhe gjithë të mirat,

Juaji me besnikëri               


Departamenti i eksportit

Meixin 

Teknologjia Optoelektronike Jiangsu Meixin Co, Ltd