+ 86-513 81901596-

Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Lajme

Meixin-Ftesë për Panairin e Kantonit 126th

KOHA: 2019-09-03 HITS: 74

Të nderuar të gjithë: 

Si jeni!


I'd like to invite all you come and have a look at our booth on the 126th Importi dhe eksporti i Kinës Fairu (Panairi i Kantonit) ,   OCT.15--OCT.19  2019 


We'll show you our new designs and give you best price. and Pls kindly note our booth No. 8.0A 31-32.


Ne mezi presim t'ju shohim atje ~


Faleminderit dhe gjithë të mirat,


Juaji me besnikëri               

Departamenti i eksportit


Meixin

Teknologjia Optoelektronike Jiangsu Meixin Co, Ltd