+ 86-513 81901596-

Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Lajme

FABTECH është Nëntori 11-14 në agoikago

KOHA: 2019-09-03 HITS: 67

Të nderuar të gjithë:

Si jeni!

 

Unë do të doja të ftoj të gjithë ju të vini dhe të shikoni FABTECH is Nëntor 11-14 në agoikago

We'll show you our new designs and give you best price. and Pls kindly note our booth No. B15099.

Ne mezi presim t'ju shohim atje ~ 

Faleminderit dhe gjithë të mirat,

Juaji me besnikëri               


Departamenti i eksportit

Meixin 

Teknologjia Optoelektronike Jiangsu Meixin Co, Ltd