+ 86-513 81901596-

Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Produkt>Helmetë saldimi>Helmet e saldimit automatik të errësimit

NA KONTAKTONI

+ 86 18352683591-

mx200955

+ 86-513 81901596-

[email mbrojtur]

Parku Industrial Hugang, Xindian Town Rudong, Jiangsu

Shiko më shumë +
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145937725836.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145935575744.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145935443212.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145935432055.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145935467391.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145936447369.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145936797871.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145936802809.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145936728047.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145936452684.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145936267303.jpg
 • https://www.js-mexin.com/upload/product/1605145937945974.jpg

Helmetë Saldimi Automatike me Energji Diellore Mexin me ngjitësa bukurie

E shkëlqyeshme për TIG MIG MMA, Aplikime Plasma me Karakteristikë bluarjeje.

Madhësia e shikimit super të madh "98 mm * 55 mm" me 4 sensorë premium

Qartësi më e mirë, pamje e vërtetë e ngjyrave 1/1/1/2 Qartësi optike

Jetëgjatësia e rritur e baterisë 

Rehati superiore me shiritin e kokës në stilin e rrotullimit 

Pyes
 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Video

 • hetim

PËRSHKRIMI

Azhurnimi i True Color Technology në helmetat e saldimit Mexin-përmirëson shikimin dhe zvogëlon lodhjen e syve duke minimizuar ngjyrosjen tradicionale të gjelbër të gëlqeres në ekranin e pamjes së përkrenares.


Specifikimet teknike

C Qartësi më e mirë, Pamje reale e ngjyrave

Tani mund të bëni një pamje të mirë edhe më të mirë.

Azhurnimi i përkrenares së saldimit me teknologjinë e vërtetë të ngjyrave ruan 1/1/1/2 ekzistuese

vlerësimi i qartësisë optike, por përmirëson dukshmërinë duke zvogëluar ngjyrën e gjelbër të gëlqeres.

. Vizion i gjerë

Teknologjia True Color ju mundëson jo vetëm të shihni më mirë, por edhe të shihni më shumë. Zona e madhe e shikimit "98 mm * 55 mm" ju jep një gamë të plotë të shikimit në lidhje me zonën e saldimit, e cila rrit kontrollin e operatorit.

Band Shirit i rehatshëm i kokës 

Shiriti i kokës me jastëk të madhësisë së rehatisë siguron rregullim të gjerë, cilësime dhe mbështetje të përmirësuar për një përshtatje dhe komoditet më të mirë.


Packaging & Shipping

Paketim 

një

1 hel përkrenare dhe e saj 

   shirit dekorativ

2) Paketoni helmetën me qese plastike3 ie Shtrihuni kuti me ngjyra të sheshta 20 në fund të kartonave4) Vendosni në udhëzime 205) Vendosni helmet e saldimit me 20 dhe shiritat e kokës në kutinë e paketimitPaketimi 6:: (725mm × 485mm × 430mm
Vërejtje reduction Reduktimi i vëllimit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimin një (e vjetër)

Paketim 

dy


1 hel përkrenare dhe e saj 

   shirit dekorativ

2) Paketoni përkrenaren me të 

   qese plastike

3) Vendosni udhëzimet 16 në kutinë e paketimit4) Vendosni helmetat e saldimit dhe shiritat e saldimit 16 në kutinë e paketimit

Paketimi 5: 540 540mm × 310mm × XNUMXmm

GW : 8Kg NW : 11Kg


Vërejtje - Kjo mënyrë e paketimit nuk ka kuti me ngjyra.

Paketim


Tre


1) Paketoni saldimin 

përkrenare me qese plastike

2) Vendosni udhëzimet 

 kutia e ngjyrave

3) Vendosni përkrenaren e saldimit të mbushur mirë me qese plastike në kutinë e ngjyrave4) Vendosni Gjashtë Gjendjet e saldimit të mbushura mirë në paketimin e jashtëmPaketimi 5:: (740mm × 345mm × 490mm
Vërejtje: Reduktimi i vëllimit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimin tre (i vjetër)
Video

HETIM
NA KONTAKTONI