+ 86-513 81901596-

Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Produkt>Helmetë Saldimi për Furnizimin me Ajër

NA KONTAKTONI

+ 86 18352683591-

mx200955

+ 86-513 81901596-

[email mbrojtur]

Parku Industrial Hugang, Xindian Town Rudong, Jiangsu

Shiko më shumë +
  • https://www.js-mexin.com/upload/product/1569462555872389.png
  • https://www.js-mexin.com/upload/product/1569462555805341.jpg

Motor gri dhe i zi, tub Pu ajri, pajisje thelbësore për industriale, saldim, etj HXQ-9000

Pyes
  • Përshkrim

  • Packaging & Shipping

  • hetim

PËRSHKRIMI

Helmetë saldimi me pastrim të ajrit

Lloji i helmetës së saldimit pastrues të ajrit

 HXQ-9000

Pesha e helmetës së saldimit pastrues të ajrit

 1100g

Fluksi i ajrit

 220L / Min

Përkrenare saldimi automatike e errësuar Tipi

 LYG-5500

Motor

 Specifikim

 Φ120mm H32mm

 Fuqija

 16W

 zhurmë

 <54dB

 I vlefshëm

 > 50000h

 Prodhimi i ajrit

 > 500L / Min

Filtrimi

 Numri Model

 L307

 saktësia e filtrimit

 0.3um

 efikasiteti i filtrimit

 > 99.97%

 I vlefshëm

 3Y

Tub ajri

 Numrin e modelit

 Φ35mm

 gjatësi

 0.8m

 material

 PU

Bateri

 Kapaciteti i vlerësuar i baterisë litium

 6600mAH

 Bateria Voltage

 DC8.4V

 Koha e karikimit dhe shkarkimit

 > 500

Ngarkues

 Fuqia Input

 AC100~240V

 prodhimit të energjisë

 DC8.4V / 3A

Packaging & Shipping

Paketim 

një

1 hel përkrenare dhe e saj 

   shirit dekorativ

2) Paketoni helmetën me qese plastike3 ie Shtrihuni kuti me ngjyra të sheshta 20 në fund të kartonave4) Vendosni në udhëzime 205) Vendosni helmet e saldimit me 20 dhe shiritat e kokës në kutinë e paketimitPaketimi 6:: (725mm × 485mm × 430mm
Vërejtje reduction Reduktimi i vëllimit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimin një (e vjetër)

Paketim 

dy


1 hel përkrenare dhe e saj 

   shirit dekorativ

2) Paketoni përkrenaren me të 

   qese plastike

3) Vendosni udhëzimet 16 në kutinë e paketimit4) Vendosni helmetat e saldimit dhe shiritat e saldimit 16 në kutinë e paketimit

Paketimi 5: 540 540mm × 310mm × XNUMXmm

GW : 8Kg NW : 11Kg


Vërejtje - Kjo mënyrë e paketimit nuk ka kuti me ngjyra.

Paketim


Tre


1) Paketoni saldimin 

përkrenare me qese plastike

2) Vendosni udhëzimet 

 kutia e ngjyrave

3) Vendosni përkrenaren e saldimit të mbushur mirë me qese plastike në kutinë e ngjyrave4) Vendosni Gjashtë Gjendjet e saldimit të mbushura mirë në paketimin e jashtëmPaketimi 5:: (740mm × 345mm × 490mm
Vërejtje: Reduktimi i vëllimit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimin tre (i vjetër)
HETIM
NA KONTAKTONI