+-86 513 81901596-

сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Вести

Меиксин-покана за германската изложба А + А

ВРЕМЕ: 2019-10-07 ХИТИ: 131

Почитувани сите:

Како си!

 

Би сакал да ги поканам сите што дојдовте и да разгледате Диселдорф (Германска изложба А + А), 5 ноември - 8 ноември 2019 година

Ние ќе ви ги покажеме нашите нови дизајни и ќе ви дадеме најдобра цена. и Плс kindубезно го забележуваат нашиот штанд број 11Ј41-3.

Ве чекаме да ве видиме таму ~ 

Ви благодариме и со почит,

Со почит               


Сектор за извоз

Меиксин 

Jiangsu Meixin Optoelectronic Technology Co., Ltd.