+-86 513 81901596-

сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Вести

Meixin-покана за 126th саем за кантон

ВРЕМЕ: 2019-09-03 ХИТИ: 129

Почитувани сите: 

Како си!


Би сакал да ве поканам сите да дојдете и да погледнете во нашиот штанд на 126th China Import and Export Fairu (Саем за кантон) , 15 октомври - 19 октомври 2019 година 


Ние ќе ви ги покажеме нашите нови дизајни и ќе ви дадеме најдобра цена. и Плс kindубезно го забележуваат нашиот штанд број 8.0А 31-32.


Ве чекаме да ве видиме таму ~


Ви благодариме и со почит,


Со почит               

Сектор за извоз


Меиксин

Jiangsu Meixin Optoelectronic Technology Co, Ltd