+-86 513 81901596-

сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Вести

FABTECH е ноември 11-14 во Чикаго

ВРЕМЕ: 2019-09-03 ХИТИ: 112

Почитувани сите:

Како си!

 

Би сакал да ги поканам сите што дојдовте и да разгледате ФАБТЕХ is Ноември 11-14 во Чикаго

Ние ќе ви ги покажеме нашите нови дизајни и ќе ви дадеме најдобра цена. и Плс kindубезно го забележуваат нашиот штанд број Б15099.

Ве чекаме да ве видиме таму ~ 

Ви благодариме и со почит,

Со почит               


Сектор за извоз

Меиксин 

Jiangsu Meixin Optoelectronic Technology Co., Ltd.