+-86 513 81901596-

сите категории
EN

Ти си тука : Дома>за нас

ЗА US

ШТО СМЕ


Како професионален истражувач, производител и салер, Jiangsu Meixin Optoelectronics Technology Limited Corporation е еден од водечките производители на шлемови за заварување во Кина. Активни сме во областа на снабдување со производи за заштита на очите за процеси на заварување, вклучувајќи очила за заварување, шлемови за заварување со фиксни сенки, респиратор за прочистување на воздухот и приклучоци.

Со напредно научно истражување, производство и тестирање на уреди, нашата компанија е една од водечките компании кои учат и произведуваат релевантни производи во нашата земја. Ние инсистираме на научна и технолошка иновација и независно истражување и развој. 20% од вработените во нашата компанија се техничари, што е технички тим за да се гордееме. Нашите производи достигнаа меѓународно напредно ниво.

Нашата компанија има за цел континуирана иновација и добитна соработка со клиентите. Ние треба да обезбедиме супериорни производи и услуги со најголема искреност и ентузијазам.

Автоматско затемнување шлем за заварување MX-9 со молња

Автоматско затемнување шлем за заварување MX-9 со молња

Зошто да не одберете нас


Вашата доверба е нашата најголема движечка сила за напредок, ве молиме, верувајте ни 100 проценти.

Рибар, со седиште во Нантонг Сити, провинција Co.иангсу, е научно-технолошко претпријатие, специјализирано за развој, производство и продажба на електронски производи. Главни производи: маски за затемнување со автоматско затемнување, инструменти, шантови, заварувач на обетки и негови фитинзи и така натаму.

сертификат


Вашата доверба е нашата најголема движечка сила за напредок, ве молиме, верувајте ни 100 проценти.

CE сертификат

CE сертификат

CE сертификат

CE сертификат

ГЛАВНИ ПАЗИРИ